Bukmacher Betclic Polska nagradza swoich aktywnych graczy za obstawienie meczy. Wystarczy zawrzeć kupon AKO z piłki nożnej, aby oprócz wygranej gotówki liczyć na ekstra premię.

Darmowe 40 PLN za obstawienie meczy

Darmowe 40 PLN za obstawienie meczy

Śmiało można powiedzieć, że sezon piłkarski się rozpędza. Podczas najbliższego weekendu będzie mogli obserwować zmagania w takich ligach, jak m.in. PKO Ekstraklasa, Fortuna 1 liga, Ligue 1, czy też Championship.

Z tej okazji każdy z graczy może liczyć na 40 PLN w promocji „Misja kupon”, a jest ona aktywna do niedzieli 8 sierpnia do godziny 23:59. Jednak chcąc z niej skorzystać należy koniecznie do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

40 PLN dla graczy za obstawienie meczy:

Zadaniem graczy w akcji „Misja kupon” jest zawarcie kuponu AKO, na którym to musi znajdować się co minimum pięć zdarzeń. Wszystkie typy koniecznie muszą pochodzić z piłki nożnej i być z oferty przedmeczowej lub na żywo.

darmowy bonus na start bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Jednak istotne jest to, iż kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 4.00, zaś stawka wynosić minimum 20 PLN.

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie typera, a dodatkowo w prezencie typer otrzyma 40 PLN.

Aktualny kod promocyjny w Betclic Polska:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje każdemu nowemu graczowi specjalny pakiet powitalny, w którym to można liczyć na ekstra bonus na start w postaci bezpiecznego kuponu.

Cashback będzie aktywny graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. Wówczas, jeśli zakład okaże się przegrany to typer nie straci gotówki, a otrzyma w zamian zwrot 100% stawki do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł20 000 PLN za graczy za typowanie KSW 62 od Fortuny
Następny artykułObstawiaj mecze i wygrywaj więcej u bukmachera STS
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.