Bukmacher STS online oferuje wszystkim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną z okazji rozgrywanej piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Za spełnienie dwóch prostych kroków każdy gracz może otrzymać nawet 100 PLN.

Extra 100 PLN na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Extra 100 PLN na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Śmiało można powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawe dni, ponieważ dojdzie do kilku niezwykle ciekawych starć, jak chociażby Lazio vs Bayern Monachium, Atalanta vs Real Madryt, czy też Napoli vs Genoa.

Chcąc skorzystać z tej oferty promocyjnej koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Jednak należy mieć na uwadze, że wspomniana oferta promocyjna dostępna jest w dniach 23-25 lutego.

Pewne 100 PLN za obstawienie meczy:

Podstawowa czynność, jaką należy wykonać jest to dokonanie depozytu na swoje konto. Następnie każdy gracz musi zagrać zakład wielozdarzeniowy (tzw. AKO), który będzie spełniał takie warunki, jak:

  • kurs całkowity nie mniejszy niż 1.85
  • stawka kuponu wynosić musi minimum 30 PLN
  • wyłącznie zdarzenia z piłkarskiej Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy
Bonus na start od BetFan

Po spełnieniu powyższych warunków promocji każdy gracz otrzyma premię w wysokości 50% dokonanej wpłaty, a maksymalnie może ona wynieść 100 PLN.

Aktualny kod promocyjny w STS 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi pakiet powitalny, w którym to na sam start każdy typer może otrzymać:

  • darmowe 29 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • premię równowartościowi dokonanego pierwszego depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem, że gracz wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocje bukmacherskie dla graczy na KSW 58. 20 000 PLN od Fortuny
Następny artykułKonkurs z nagrodami u bukmachera BetClic. Pula nagród 10 000 PLN
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.