Bonus do 1000 PLN oferuje dla swoich graczy legalny w Polsce bukmacher BetClic. Wystarczy dokonać rejestracji konta, a następnie wpłacić gotówkę, aby otrzymać darmowy bonus.

Pakiet na start od bukmachera BetClic

Pakiet na start od bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich osób, które jeszcze nie dokonały rejestracji konta u bukmachera BetClic.

Chcąc otrzymać darmowy bonus należy dokonać rejestracji konta. Trzeba to zrobić online na stronie bukmachera BetClic. Sam proces rejestracyjny w żadnym wypadku nie jest skomplikowany i trudny. Nie zajmie graczowi zbyt dużo czasu.

Następnym krokiem jest to wykonanie pierwszego depozytu. Po spełnieniu tego punktu, operator przyzna bonus równowartości pierwszego depozytu, np. gracz wpłacić 800 PLN drugie tyle otrzyma w formie bonusu od bukmachera.

Nie trzeba nigdzie zgłaszać chęci otrzymania bonusu, ponieważ operator przyzna go automatycznie po zaksięgowaniu depozytu.

darmowy bonus na start bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Natomiast należy pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszej wpłaty dokonanej po procesie rejestracji konta.

Oferta dla graczy bukmachera BetClic.

Nie da się ukryć, że oferta tego operatora jest dosyć bogata, a może się spodziewać, że będzie powiększana w najbliższych dniach.

Natomiast gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u tego bukmachera mogą w pełni legalnie i to na żywo korzystać z TV BetClic, gdzie można oglądać wydarzenia sportowe online!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy bez depozytu za rejestrację od legalnych bukmacherów w Polsce
Następny artykułLegalny bukmacher Forbet promocja na mecze finałowe Wimbledonu
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.