Pomimo, że nadal numer jeden jest to Korona wirus to Świat sportu pomału rusza zaczyna wracać do życia. W najbliższy weeekend odbędzie się chociażby gala UFC 249. Emocji na pewno podczas tego wydarzeń nie zabraknie, ponieważ zostaną rozegrane chociażby dwie walki o tytuł Mistrzowski.

Pewna gotówka dla graczy na UFC 249

Pewna gotówka dla graczy na UFC 249

Z pewnością jest to wydarzenie, na które czeka każdy fan MMA, ponieważ na przestrzeni ostatnich tygodni wydarzeń w tej dyscyplinie praktycznie nie było.

Już w najbliższy weeekend zostanie rozegrane gala UFC 249. Z tej okazji bukmacher eFortuna oferuje wszystkim użytkownikom specjalną promocję „Bezpiecznik na UFC 249”. Gracz, którego zakład okaże się przegrany otrzyma zwrot stawki do 20 PLN.

Wspomniana akcja trwa do 10 maja, a swojego udziału w ramach tej oferty nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani tym bardziej się zapisywać.

20 PLN na UFC 249 od eFortuny

Promocja „Bezpiecznik na UFC 249” polega na zagraniu dowolnego zakładu AKO lub MAXIKOMBI, na którym obowiązkowo musi znajdować się minimum jedno zdarzenie z najbliższej gali UFC.

Śmiało można powiedzieć, że jest z czego wybierać. Oferta bukmachera Fortuna na te wydarzenie jest bogata, a poza tym przed nami bardzo ciekawe pojedynki podczas tej gali. Dojdzie chociażby do pojedynku pomiędzy Cerrone z Pettisem. Do tego swoje walki stoczą jeszcze, m.in. Ngannor i Jacksonville.

Pamiętaj, że na zakładzie mogą znajdować się inne zdarzenia z dowolnej dyscypliny, jakie bukmacher Fortuna posiada w swojej ofercie.

darmowy bonus na start bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Stawka minimalna zakładu to 20 PLN. Natomiast z tej oferty są wykluczone te zakłady, której zostały zawarte za środki bonusowe.

Twój zakład okaże się wygrany? Super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku, gdy faworyci Cię zawiodą w zamian otrzymasz bonus o wartości 20 PLN od bukmachera eFortuna.

Kod promocyjny w eFortunie 2020

Bukmacher eFortuna online w swojej ofercie powitalnej posiada niezwykle ciekawy pakiet powitalny, w którym to gracze już na sam początek mogą otrzymać extra środki.

Bowiem za dokonanie rejestracji i wpisanie hasła promocyjnego –>> BETONLINE gracz otrzyma 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez wpłaty własnej.

Na premię do 1000 PLN może liczyć natomiast ten typer, który dokona pierwszej wpłaty na swoje konto. Wówczas bukmacher eFortuna przyzna bonus równowartości depozytu, aż do 1000 PLN. W dodatku to nie wszystko, ponieważ gracz będzie mógł jeszcze skorzystać z Cashbacku, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka do 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułExtra gotówka dla typerów na E-sport. 40 PLN dla graczy od Betclic
Następny artykułBukmacher STS rozdaje gotówkę. Co tydzień do podziału 35 000 PLN
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.