Bukmacher BetClic oferuje graczom najnowszy bonus powitalny w postaci pierwszego zakładu bez ryzyka, aż do 550 złotych. Skorzystać z tego Cashbacku będzie można wyłącznie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjny „KOD550”.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic na start

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic na start

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera BetClic Polska.

Pierwszy czynność jaką należy wykonać w ramach tej promocji jest to rejestracja konta. Wykonać to można jedynie na www.BetClic.pl.

Proces zakładania konta jest bardzo prosty i co za tym idzie nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic:

Bukmacher BetClic Polska dokona aktywacji Cashbacku pod warunkiem, że użytkownik w formularzy rejestracyjnym wpisze hasło promocyjny „KOD550”. Trzeba mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby go wpisać.

Po spełnieniu tych czynności użytkownik musi dokonać już depozytu oraz zagrać pierwszy kupon, który jest objęty Cashbackiem.

Bonus bez wpłaty własnej od sts

Typer sam wybiera jaki to będzie zakład, SOLO czy AKO, a także jakie zdarzenia na nim się znajdą.

Jeśli się okaże, że faworyci Cię zawiedli to gracz nie odczuje straty gotówki, ponieważ bukmacher BetClic dokona mu zwrotu całej stawki do 550 złotych. W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza.

Bukmacher BetClic online w Polsce

Legalny bukmacher w Polsce BetClic online oferuje szeroką ofertą spotkań. Zarówno tych przedmeczowych jak i na żywo, gdzie to każdy gracz znajdzie coś dla siebie.

Poza tym można bardzo często liczyć na darmowe bonusy za obstawienie spotkań, czy też Jackpoty.

Warto jest wiedzieć, że dostępna jest TV BetClic, w której to użytkownicy mogą legalnie i to bez żadnych opłat oglądać wydarzenia sportowe na żywo!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe specjalne kody promocyjne u bukmacherów w Polsce 2020
Następny artykułBetClic darmowy bonus dla typera za obstawienie meczy
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.