Bukmacher BetClic przyznaje darmowy bonus 50 PLN za aktywność graczy, którzy typują tenis. Wystarczy zagrać trzy kupony, aby cieszyć się na darmowe środki.

Betclic bonus na tenis – 50 PLN dla graczy!

Betclic bonus na tenis – 50 PLN dla graczy!

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Akcja „Misja tenis” trwa od 7 do 14 października. Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej dołączyć. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Podczas tej akcji dopuszczone są przez bukmachera kupony SOLO jak i AKO, ale kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.80.

Wszystkie typy znajdujące się na kuponie muszą pochodzić z oferty bukmachera BetClic na tenisa. Zdarzenia mogą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

W promocji biorą udział kupony rozliczone do 13 października do godz. 23:59.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN, ale z promocji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

betfan kod promocyjny

Bukmacher BetClic przyzna graczowi bonus o wartości 50 PLN pod warunkiem,że co najmniej trzy kupony zostały rozliczone jako wygrane, a do tego spełniają powyższe warunki promocji.

Każdy gracz w ramach akcji „Misja tenis” może otrzymać jeden bonus. DO zwycięzców trafi on w dniu 14 października

BetClic jaki kod promocyjny

Bukmacher BetClic oferuje na start nowym graczom pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji, aby dokonać aktywacji Cashbacku.

Wspomniany operator dokona zwrotu 100% stawki pod warunkiem, że pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany. Natomiast w razie wygranej gracz otrzyma całą kwotę.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSpecjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetFan
Następny artykułKupony bez podatku u legalnego bukmachera BetFan
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.