„Wielka Gra” jest to promocja u bukmachera BetClic. W ramach tej akcji gracze walczą o darmową gotówkę za obstawienie meczy. Zwycięzca może otrzymać bonus nawet pond 4 000 złotych.

Wielka Gra w BetClic

Wielka Gra w BetClic

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Typerzy z tej akcji mogą skorzystać w dniach od 20 stycznia do 2 lutego 23:59. Jednak do tej promocji należy dołączyć. Zrobić to można wyłącznie na stronie bukmachera www.BetClic.pl, a następnie w zakładce „Wielka gra”.

W ramach promocji kwalifikują się zakłady zarówno pojedyncze, jak i wielozdarzeniowe. Jednak kurs całkowity nie może wynieść mniej niż 2.00.

Na każdym zakładzie mogą znajdować się dowolne zdarzenia z każdej dyscypliny. W dodatku typy mogą być z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Minimalna stawka każdego zakładu to 1 złoty, ale z akcji są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher online Betfan oferuje bonus i obstawianie bez podatku

Wysokość otrzymanego bonusu uzależniona jest jedynie od ilości zdobytych punktów, które są przyznawane za wygrane zakłady:

  • 1 pkt. za każde 1 zł wygrane na zakładach pojedynczych
  • 5 pkt. za każde 1 zł wygrane na zakładach wielokrotnych
Ilość punktówBonus
powyżej 1.600 punków20 złotych
powyżej 6.500 punków40 złotych
powyżej 16.000 punków80 złotych
powyżej 33.000 punków200 złotych
powyżej 70.000 punków400 złotych

Jednak to nie wszystko! Bukmacher BetClic nagrodzi dodatkowo trzech graczy extra bonusami , którzy uzbierali najwięcej punktów.

PozycjaBonus
1. Miejsce4 000 złotych
2. Miejsce2 000 złotych
3. Miejsce1 000 złotych

Zwycięzca może otrzymać nawet ponad 4000 złotych!

Kod promocyjny BetClic za darmo

Bukmacher BetClic w swoim pakiecie promocyjnym oferuje graczom pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 złotych. Chcąc skorzystać z tej formy bonusu wystarczy, że typer wpisze hasło promocyjne „KOD550” podczas rejestracji konta.

To sprawi, że jak pierwszy zakład okaże się przegrany to gracz tego nie odczuje, ponieważ otrzyma zwrotu całej stawki, aż 550 złotych. Z kolei jak kupon okazał się wygrany gracz otrzyma całą kwotę.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic nowy kod promocyjny na bonus 550 PLN
Następny artykułDarmowe bonusy na Premier League. Gotówka dla każdego gracz od BetClic.
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.