Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim nowym użytkownikom oferuje legalny bukmacher eFortuna. Typerzy już na sam początek obstawiania meczy u tego operator mogą skorzystać z darmowych środków, ponieważ łączny maksymalny bonus na jaki mogą liczyć to, aż 1185 PLN.

eFortuna nowy kod promocyjny na bonus 1185 PLN

eFortuna nowy kod promocyjny na bonus 1185 PLN

W ramach najnowszego pakietu powitalnego oprócz standardowych premii, tj. 20 PLN za rejestrację, bonus do 1000 PLN za wpłatę oraz zakładu bez ryzyka do 115 PLN gracze mogą liczyć na extra środki o wartości 50 PLN.

Warunki promocyjne są bardzo proste. A mianowicie wystarczy dokonać rejestracji konta do 7 czerwca do godz. 23:59 na stronie www.eFortuna.pl. Proces założenia konta jest bardzo prosty. To sprawia, że żadna osoba nie będzie z tym problemów.

Kod bonusowy w eFortunie.

Nie można zapominać, że chcąc skorzystać z pakietu powitalnego gracze koniecznie muszą wpisać specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że jest to jedyna możliwości, aby dokonać aktywacji pakietu powitalnego.

Wówczas po poprawnej weryfikacji danych osobowych na koncie znajdzie się darmowe 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Na uwadze trzeba mieć również to, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby liczyć na te środki.

darmowy bonus na start bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Premia za depozyt. Do 1050 PLN dla graczy

Każdy nowy użytkownik może liczyć na pewne darmowe środki po dokonywaniu swojego pierwszego depozytu, ponieważ użytkownik otrzyma bonus równowartości dokonanej wpłaty. Maksymalna kwota, jak może zostać przyzna graczom to, aż 1000 PLN.

W dodatku to nie wszystko. W ramach najnowszego pakietu powitalnego każdy gracz może liczyć na extra 50 PLN. Ta kwota zostanie przyznana typerom pod warunkiem, że dokonają oni depozytu nie mniejszego właśnie niż 50 PLN.

Zakład bez ryzyka u legalnego bukmachera eFortuna

Dodatkowo każdy gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu skorzysta z zakładu bez ryzyka.

Jak się okaże, że faworyci Cię zawiedli to nie stracisz gotówki, ponieważ bukmacher eFortuna dokona zwrotu całej stawki za jaką został zawarty zakład do 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher STS rozdaje bonusy dla graczy za obstawienie meczy
Następny artykułSTS zakład bez ryzyka do 230 PLN dla graczy z specjalnym kodem promocyjnym.
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.