Znaczna większość polskich legalnych bukmacherów, jak m.in. STS, Etoto, LvBet, Fortuna czy też BetClic oraz Betfan oferują graczom ciekawe pakiety powitalne w formie bonusów bez depozytów czy też Cashbacków. To wszystko przy użyciu specjalnych kodów promocyjnych. Zobacz jakich!


Darmowe kody promocyjne dla graczy u bukmacherów

Darmowe kody promocyjne dla graczy u bukmacherów

Należy jednak pamiętać, że kody promocyjne do bukmacherów można jedynie wpisać podczas rejestracji konta. Później już takiej możliwości nie będzie.

STS: Freebet 29 PLN

Warto jest wiedzieć, ze bukmacher STS przyznaje największy bonus ze wszystkich polskich legalnych bukmacherów, bo o wartości, aż 29 PLN.

Wystarczy wpisać jedynie kod promocyjny BETONLINE, aby w zamian otrzymać darmowe środki na zakłady bukmacherskie.

Darmowy bonus na start bez wpłaty własnej u bukmachera Etoto

BetClic: Zakład bez ryzyka do 500 PLN

BetClic Polska jest to warto podkreślić, że polskim legalnym bukmacherem. Granie u niego jest zgodne z polskim prawem!

Ten operator oferuje nowym graczom pierwszy zakład bez ryzyka (Cashback). Chcąc skorzystać z tej formy bonusu trzeb wpisać kod promocyjny KOD500.

To sprawi, że pierwszy kupon u tego bukmacher jest bez ryzyka. Jeżeli okaże się, że został rozliczony jako przegrany to w zamian bukmacher dokona zwrotu stawki nawet do 500 PLN. Jak wygrany to cała kwota trafi na konto gracza.

Etoto: bonus 20 PLN za darmo

Bonus o wartości 20 PLN trafi na konto gracza, który wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji na stronie bukmachera Etoto.

Warto jest podkreślić, ze nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki.

darmowy bonus na start bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

LvBet: Bonus bez depozytu

Również bonus o wartości 20 PLN trafi na konto gracza w formie frebetu u bukmachera LvBet i to bez dokonania żadnego depozytu.

Jednak trzeba wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby cieszyć się z darowych środków.

BetFan: Zakład bez ryzyka

Bukmacher Betfan nowym graczom przy oferuje Cashback do 50 PLN. Chcąc z niego skorzystać trzeba wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki czemu pierwszy kupon objęty będzie zakładem bez ryzyka. Wystarczy wówczas zagrać kupon AKO z kursem łącznym co najmniej 2.20, zaś stawka nie może być mniejsza niż 20 PLN. Jeżeli okaże się, ze został on rozliczony jako przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki do 50 PLN.

Fortuna: Bonus bez wpłaty własnej

Bukmacher Fortuna przyzna bonus w kwocie 20 PLN graczowi, który wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. Środki trafią na konto gracza bez dokonania żadnej wpłaty.

Bonus znajdzie się na koncie gracza w postaci punktów FKP.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK.
Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.
STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.
BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018.

Poprzedni artykułKonkurs z nagrodami dla aktywnych graczy u bukmachera Fortuna
Następny artykułKonkurs piłkarski u bukmachera BetClic
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.