Przed nami już ostatni seria zmagań w Lidze Narodów. Na tą okazję bukmacher STS przygotował limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom, w której typerzy poza wygraną gotówką mogą liczyć na dodatkowe środki. Jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi, aż 30 000 PLN.

Obstawiaj Ligę Narodów i wygrywaj więcej. Do podziału 30 000 PLN

Obstawiaj Ligę Narodów i wygrywaj więcej. Do podziału 30 000 PLN

Warto jest dodać, że warunki oferty promocyjnej „30 000 PLN do podziału na Ligę Narodów” są bardzo proste i czytelne dla każdego. Wystarczy jedynie poprawnie wytypować rezultat końcowy wybranego przez siebie meczu w piłkarskiej Lidze Narodów. A warto jest zaznaczyć, że ciekawych meczy nie zabraknie, bowiem przed nami takie mecze, jak np. Hiszpania vs Niemcy, Chorwacja vs Portugalia oraz Polska vs Holandia.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Należy mieć na uwadze, że trzeba dokonać tego jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

Bonus dla typerów Ligi Narodów:

W ramach oferty promocyjnej „30 000 PLN do podziału na Ligę Narodów” bukmacher STS dopuszcza wyłącznie kupony SOLO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie typ z oferty przedmeczowej na wynik końcowy dowolnego meczu w piłkarskiej Lidze Narodów
  • stawka kuponu musi wynosić minimum 15 PLN
Polski bukmacher online Betfan oferuje bonus i obstawianie bez podatku

Gracze, którzy poprawnie wytypowali mecz to poza wygraną gotówką otrzymają e , która wynosi 30 000 PLN.

Bonus powitalny u bukmachera STS:

Legalny bukmacher STS online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną powitalną, w której to użytkownicy mogą otrzymać nawet 1229 PLN. Chcąc dokonać aktywacji bonusów użytkownik koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas typer otrzyma 29 PLN za dokonanie rejestracji konta. Nie trzeba w dodatku dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki. Natomiast ten gracz, który dokona swojej pierwszej wpłaty otrzyma premię jej równowartości, aż do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski Jackpot to szansa na 10 000 PLN za obstawianie Premier League
Następny artykułPewny zakład w Betclic i 40 PLN bonus u bukmachera BetClic
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.