W związku z KSW 62 legalny bukmacher KSW 62 oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną „Ekspert + MMA – KSW”, w której to wystarczy poprawnie wytypować walki, aby wygrać dodatkową gotówkę. Na pewno jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 20 000 PLN.

Fortuna proponuje bonus 20.000 PLN za typy na KSW 62

Fortuna proponuje bonus 20.000 PLN za typy na KSW 62

Dodać jest warto, że emocji podczas KSW 62 na pewno nie powinno zabraknąć, gdyż dojdzie do kilku niezwykle emocjonujących starć, ponieważ przez nami takie pojedynki, jak Szymon Kołecki vs Akop Szostak, Artur Sowiński vs Sebastian Rajewski, Andrzej Grzebyk vs Marius Žaromskis.

Na przecie swoim graczom wychodzi legalny bukmacher www.eortuna.pl i oferuje promocję „Ekspert + MMA – KSW”. Do tej oferty nie trzeba nigdzie się zapisywać, ani dołączyć. Jednak na uwadze warto jest mieć fakt, iż jest ona dostępna typerom wyłącznie do 17 lipca do godziny 20:00.

Ekspert + MMA – KSW

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu SOLO lub AKO, na którym to muszą znajdować się same zdarzenia z KSW 62.

Kod promocyjny w BetFan 2021

Na każdą walką gracz musi oddać wyłącznie typy w formacie KKO/TKO/DSQ lub na punkty lub poddanie na zwycięstwo danego zawodnika.

Gracze, którzy poprawnie wytypowali walki to poza wygraną gotówką będą mogli liczyć na ekstra premię. Bowiem podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Kod promocyjny 2021 w Fortunie:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferują graczom ekstra pakiet powitalny, w którym to można liczyć na:

  • darmowe 20 PLN bez dokonanego depozytu
  • premię równowartości depozytu do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom jedynie pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy na EURO 2020 od bukmachera STS. Pula nagród 15 000 000 PLN dla gracz.
Następny artykułBonus za obstawienie meczy od Betclic. 40 PLN dla każdego
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.